Відгуки про компанію "Daymo": Горіхова насолода щодня!
- Анжела М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анжела М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитро П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Биченко Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго дня. Отримав Ваш товар по якості товарів питань не маємо. Маємо питання по упаковці товара. Горіхи запокували у м'який пакет і відправили Н-П. Пакет по дорозі розірвався, фісташки зібрали у розірваний пакет і перепаковали у картонну коробку. З Н-П все зрозуміло-рукожопи. Но питання к продавцю чого не упаковать замовлення в картонну коробку, щоб нам не приходилося фісташки гризти з пилом і чимось ще із складу Н-П.
Наш відгук мав миттєву реакцію продавця, респект за це. Було оформлено, продавцем, скаргу до Н-П, так як це їх косяк. Н-П признала наші претензії і були повернуті кошти. Дякуємо за швидку реакцію на відгук і оформлення претензій. Всім дякую.- Коментар продавця
Доброго дня, отримали фото Вашої посилки, посилка пошкоджена і питання не в упаковці, а в тому, що посилку було розразно ножом пошкоджено упаковку товару і перепаковано в іншу коробку, для нас цей факт дуже тривожний, ми зафіксували звернення на нову пошту, щоб Вам компенсували вартість товару, що пошкоджено і прослідкуємо, щоб Ви отримали свої кошти, а також проведемо роботу з керівництвом нової пошти, чому посилку було вскрито ножем, часто розріз йшов, коли пакували в картон, і при відкритті як раз таки різали упаковку самого товару, але тут ми бачимо що було розріз самого упакування, тому це дуже занепокоїло нас та були прийняті необхіні заходи, дякую що повідомили
- Коментар продавця
- Тетяна Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Каролина А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволення швидкістю та якістю !!!
