Корзина
ОТЗЫВЫ О ТОВАРЕ И МАГАЗИНЕ УЛУЧШАТ СЕРВИС В УКРАИНЕ! Оставить отзыв
+380 (67) 771-23-50
"Daymo": Ореховое наслаждение каждый день!
Корзина

Отзывы о компании "Daymo": Ореховое наслаждение каждый день!

  • Віолетта К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    Замовила 3 пакета по 500 г. Один пакет - ідеальний, другий наполовину битий, а третій взагалі весь побитий горіх.

  • Зоя Р.
    Отлично
  • Валерій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Цього разу оцінка десь на 3. Замовлення було 2кг: фасування в пакетах по 500гр. (це як опис). Сама фісташка зовсім дрібна (розмір десь з арахіс, трапляється декілька великих), якась відсирівша (довелося підсушувати у мікрохвильовці). Зрозуміло чому на неї була знижка...

  • Алёна Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Анатолій З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олена Б.
    Отлично
  • Тетяна Л.
    Отлично
  • Наталия Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Відправили миттєво 👍🔥 Товари в наявності і гарної якості. Наполегливо РЕКОМЕНДУЮ !🫶🫶🫶

  • СветланаСделка на маркетплейсе Prom.ua
    Нейтрально

    На фасовці з сумішшю горіхів немає ні дати, ні сроку… незрозуміло скільки воно було запаковано, коли? А на упаковці з прянощами не вказано навіть хоча б пропорцію- чого скільки. Про сіль теж не вказано, яка там теж присутня… Жоден критерій під мій опис не підходить- тому обрала це «Товар не відповідав опису» . А там вибір за вами….

  • Віталій В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Чудове насіння