Отзывы о компании "Daymo": Ореховое наслаждение каждый день!
- Анжела М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валерій В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олег Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Світлана Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Биченко Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня. Отримав Ваш товар по якості товарів питань не маємо. Маємо питання по упаковці товара. Горіхи запокували у м'який пакет і відправили Н-П. Пакет по дорозі розірвався, фісташки зібрали у розірваний пакет і перепаковали у картонну коробку. З Н-П все зрозуміло-рукожопи. Но питання к продавцю чого не упаковать замовлення в картонну коробку, щоб нам не приходилося фісташки гризти з пилом і чимось ще із складу Н-П.
Наш відгук мав миттєву реакцію продавця, респект за це. Було оформлено, продавцем, скаргу до Н-П, так як це їх косяк. Н-П признала наші претензії і були повернуті кошти. Дякуємо за швидку реакцію на відгук і оформлення претензій. Всім дякую.- Комментарий продавца
Доброго дня, отримали фото Вашої посилки, посилка пошкоджена і питання не в упаковці, а в тому, що посилку було розразно ножом пошкоджено упаковку товару і перепаковано в іншу коробку, для нас цей факт дуже тривожний, ми зафіксували звернення на нову пошту, щоб Вам компенсували вартість товару, що пошкоджено і прослідкуємо, щоб Ви отримали свої кошти, а також проведемо роботу з керівництвом нової пошти, чому посилку було вскрито ножем, часто розріз йшов, коли пакували в картон, і при відкритті як раз таки різали упаковку самого товару, але тут ми бачимо що було розріз самого упакування, тому це дуже занепокоїло нас та були прийняті необхіні заходи, дякую що повідомили
- Комментарий продавца
- Тетяна Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Володимир С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Каролина А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволення швидкістю та якістю !!!
- Світлана М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
